KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714046
nr 1371 4046
Oidentifierad konstnär. Signerad Ivar, Norge, fåglar, relief. Olja på duk, 61x91 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:31:55
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr